fbpx

בקרוב!! הכי מיוחד שתראו

הרמת כוסית לחג דוחה ציות לחוק

לא, לא מדובר בהלכה חדשה שתיקנו חכמי יבנה לקראת השנה החדשה - עיריית יבנה קיימה לעובדיה אירוע הוקרה לעובדים מצטיינים והרמת כוסית לראש השנה [] לא ברור מדוע, אבל רבים מהם בחרו להחנות את רכביהם במקום האסור בחנייה [] בפיקוח העירוני, העושה מלאכתו באופן מאֹד נחרץ כשמדובר בתושבים המבצעים עבירות חנייה, החליטו לא להשבית את השמחה ולמרות תלונות חוזרות ונשנות למוקד 106 - לא הגיעו לטפל במפגע [] ועל זה נאמר: "וַיִסְעוּ בְּנֵי יִֹשְרַאֵל, וַיְַחַנוּ"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

אהבתם? תנו לנו לייק ושתפו

שדרות ז'בוטיסקי, יבנה. מצטיינים – אבל לא מצייתים [] לפעמים החנייה האסורה – מותרת, מותרת, מותרת [] צילום: פייסבוק

בצהרי היום, יום ראשון, קיימה עיריית יבנה עבור עובדיה אירוע הרמת כוסית לחג וחלוקת תעודות הוקרה לעובדים מצטיינים, בהיכל התרבות העירוני, במתחם שד' ז'בוטינסקי/דואני.

מסיבה כלשהי, החליטו עובדים רבים להחנות את מכוניותיהם דווקא באזור האסור בחנייה בשעות קיום האירוע, בצידו המערבי של ההיכל, על שפת שדרות ז'בוטינסקי.

קריאות רבות ודיווחים של תושבים אשר הבחינו בנעשה למוקד 106 נענו באדיבות כי התלונות הועברו ליחידת הפיקוח העירוני, אשר הייתה אמורה לטפל במפגע התחבורתי בדחיפות, שכן המדובר בעורק תחבורה מרכזי בעיר העמוסה ערב החג.

ואולם, תושבים אשר המתינו משך שעתיים כמעט, תוך שהם בקשר טלפוני עם המוקד – להגעת ניידות האכיפה של השיטור העירוני, נתבדו, שכן אף ניידת לא הגיעה למקום.

זאת, באורח חריג מזה שמכירים תושבי העיר, הרגילים לראות פקחים וצוותי שיטור מסתערים בנאמנות ובמיומנות רבה על עבירות בכלל ותעבורה בפרט שהם, התושבים, מבצעים.

כך,למשל, מספר אחד התושבים על אמא שחנתה במקום אסור לחנייה כדי להוריד בגן את הילדה שלה ביום הראשון של החזרה ללימודים – ואשר נלכדה מיידית על-ידי שתי ניידות בעת ביצוע העבירה וכמובן נרשם לה הדוח הראוי.

לנו זה רק מזכיר אמירה של מישהו שאנו לא זוכרים את שמו, שהלכה משהו כזה: "חוק??? צחוק!!!" – בסגנון "אוּם – שְֹמוּם!" של ראש הממשלה האייקוני, ד. בן-גוריון.

שנת חנייה טובה ובטוחה 🚓🚗🚐!

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו.
אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו.

שתפו עכשיו את הכתבה עם אחרים >>

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

עניין אתכם, הגיבו והביעו דעתכם!

כתבות אחרונות >>

אתר hello Yavne יצא להפסקה זמנית

אתר hello Yavne יצא להפסקה זמנית בשירותיו, לטובת שיפורים טכנולוגיים ושדרוגים טכניים ותוכניים [] עם עוקבינו הסליחה, נעדכן כמובן לקראת חידוש הפעילות

קרא עוד »

תגלית נדירה ליד יבנה: מפעל היין הגדול בעולם מהתקופה הביזנטית

המפעל נחשף בחפירות הצלה שמבצעת רשות העתיקות לפני המהלך להרחבת תחומה של העיר, והוא מתוארך לתקופה שלפני 1,500 שנה • בחפירה התגלו גם גיתות נדירות מלפני 2,300 שנה • הארכיאולוגים: "ייצרו כאן כ-2 מיליון ליטרים של יין לבן מדי שנה" | דאגה מפני פגיעה בממצאים הארכיאולוגיים שערכם לא יסולא בפז, בשל הליכי פיתוח להרחבת תחומה של יבנה ע"י בניית 12,500 יחידות דיור חדשות במזרח העיר, בסמוך למיקום אתרי המורשת הארכיאולוגיים

קרא עוד »

לאחר עשרות שנות עוול משווע – פסיקה תקדימית: "מועסקים עם מוגבלות ב'מפעל מוגן' זכאים לזכויות כמו כל עובד"

המציאות עולה על כל דמיון רע ומסוייט: כאילו שזה לא היה אמור להיות עיקרון בסיסי אנושי – שכל בני האדם שווים – גם במקומות עבודה 'מוגנים' | רק עכשיו נזכר בית הדין הארצי לעבודה לקבוע לראשונה – אחרי עשרות שנים של אפלייה קשה ומייסרת – כי ב"מפעל מוגן" שבו מועסקים אנשים עם מוגבלות "בשיקום" מתקיימים יחסי עובד-מעביד, והעובדים בו זכאים לזכויות סוציאליות רגילות | עם זאת, העוול, כנהוג במדינת ישראל, לא תוקן רטרואקטיבית: התובע שקיבל 13.5 שקלים לשעה במשך 12 שנים לא יהיה זכאי לשכר מינימום בדיעבד – משום שלפי ביה"ד יש צורך בשינוי חקיקה | מדינת חלם מרושעת

קרא עוד »

חוק הנכים מתרחב: בשורה לילדים הנכים

הסכמות מרחיקות לכת להרחבת חוק תקצוב הנכים – תוספת של 900 מיליון שקלים [] פרי חודשים ארוכים של דיונים בהשתתפות יו"ר ועדת העבודה והרווחה של הכנסת – ח"כ אפרת רייטן-מרום, שרי האוצר והרווחה – ח״כ מאיר כהן ואביגדור ליברמן וצוותי משרדם, מנכ"ל המוסד לביטוח לאומי – מאיר שפיגלר וצוותו, יוזמי מאבק הנכים ומייסדי ארגון 'נכה לא חצי בן-אדם' – אלכס פרידמן וחנן טל, וארגוני נכים נוספים

קרא עוד »