fbpx

בקרוב!! הכי מיוחד שתראו

יבנה נערכת לסגר השלישי

ראש העיר גוב-ארי: "השלמנו את ההיערכות הנדרשת על-מנת לוודא מוכנות עירונית וטיפול ראוי לנזקקים לסיוע. יבנה שלנו התברכה בתושבים נפלאים. בזכות ערבות הדדית, אחריות אישית והדאגה לאחר, נצלח תקופה זו"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

אהבתם? תנו לנו לייק ושתפו

 

על-מנת לבלום את העלייה בתחלואה והתפשטות הקורונה אישרה ממשלת ישראל כי הסגר השלישי יחל היום, יום ראשון, 27.12.20 בשעה 17:00. הסגר יחול למשך שבועיים ויוארך בשבועיים נוספים, אלא אם כן תושג המטרה: מספר נדבקים יומי קטן מאלף, ומקדם הדבקה נמוך מאחד. לסגר השלכות על כלל תחומי החיים – חינוך, מסחר, בריאות, רווחה, פנאי ועוד. ההתקהלות תוגבל לעשרה אנשים במקום סגור ו-20 במקום פתוח והתחבורה הציבורית תצומצם ל-50%.

ראש עיריית יבנה, צבי גוב-ארי, הודיע היום לתושבי העיר כי העירייה וגופי הסמך שלה השלימו את ההיערכות לימי הסגר:

"בישיבת הערכות שקיימתי עם הגורמים המקצועיים השלמנו את ההערכות הנדרשת על-מנת לוודא מוכנות עירונית וטיפול ראוי לאלה הנזקקים לסיוע. אנא שימו לב להנחיות והקפידו עליהם בכדי שנוכל לחזור לשגרת חיים רגילה ובמהרה:

✳ יציאה מהבית – עד 1,000 מטרים, למעט מקרים חריגים ולשם ביצוע בדיקות קורונה וחיסונים. אין לשהות בביתו של אדם אחר.

✳ לימודים – מסגרות הגיל הרך, גני הילדים, הפעוטונים, הצהרונים, החינוך המיוחד, כיתות א'-ד' וכיתות י"א – י"ב יפעלו במתכונת רגילה. בכיתות ה'-י' הלמידה תהיה מרחוק עפ"י מערכת לימוד שתועבר ע"י בית הספר.

✳ צוות חינוכי וייעוצי – הצוותים הבית-ספריים עומדים לרשות התלמידים וההורים בכל שאלה ויעשו כל הנדרש על-מנת לסייע לתלמידים לעבור תקופה זו בהצלחה. גם צוות השירות הפסיכולוגי זמין לפניותיכם בטלפון 08-9439188 ובדוא"ל avichai@yavne.muni.il

✳ שירותים חברתיים ורווחה – יינתן מענה וסיוע לחולים ומבודדים, תחקור אפידמיולוגי ע"י צוות סוקרים עירוני, טיפולים ושירותים סוציאליים, סיוע לקשישים, שינוע מזון ותרופות, הפעלת מסגרות הרווחה ומועדוניות יום עפ"י הנחיות משרד הבריאות. ניתן לפנות בכל נושא הנוגע לתחומים אלה בטלפון: 08-9439811.

✳ מסחר, בילוי ופנאי – העסקים יהיו סגורים לקבלת קהל, למעט עסקים חיוניים. ניתן יהיה לבצע משלוחים (לא טייק-אווי).

✳ תפילות והתקהלויות – עד 10 אנשים במבנה, עד 20 אנשים בשטח פתוח.

✳ משרדי העירייה – יפעלו ברציפות תפקודית בהתאם להנחיות התו הסגול, מענה יינתן ע"י כלל הגופים העירוניים בטלפון או בערוצי הקשר הדיגיטליים, לא תתקיים קבלת קהל.

✳ פעילות ספורטיבית יחידנית – מותרת ללא הגבלת מרחק מהבית (אסורה נסיעה ברכב לצורך הגעה לפעילות זו).

✳ מגרשי הספורט – סגורים.

✳ שירותי הניקיון והתחזוקה – יפעלו כסדרם.

✳ביטחון, שיטור, פיקוח עירוני, מתנדבי קורונה – המשך פעילות במתכונת מלאה במטרה להבטיח את הסדר הציבורי, עמידה בכללי ההתנהגות, הדרכה והסברה ע"י המתנדבים המסורים.

✳מרכז שליטה – בכל פנייה או בעיה ניתן לפנות 24 שעות ביממה למרכז השליטה העירוני בטלפון 106 או 08-9433350.

יבנה שלנו התברכה בתושבים נפלאים שאין שני להם בשום מקום אחר! בטוחני כי בזכות ערבות הדדית, אחריות אישית והדאגה לאחר, נצלח תקופה זו בדרך בטוחה ובריאה".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו.
אם זיהיתם צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו.

שתפו עכשיו את הכתבה עם אחרים >>

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

עניין אתכם, הגיבו והביעו דעתכם!

כתבות אחרונות >>

אתר hello Yavne יצא להפסקה זמנית

אתר hello Yavne יצא להפסקה זמנית בשירותיו, לטובת שיפורים טכנולוגיים ושדרוגים טכניים ותוכניים [] עם עוקבינו הסליחה, נעדכן כמובן לקראת חידוש הפעילות

קרא עוד »

תגלית נדירה ליד יבנה: מפעל היין הגדול בעולם מהתקופה הביזנטית

המפעל נחשף בחפירות הצלה שמבצעת רשות העתיקות לפני המהלך להרחבת תחומה של העיר, והוא מתוארך לתקופה שלפני 1,500 שנה • בחפירה התגלו גם גיתות נדירות מלפני 2,300 שנה • הארכיאולוגים: "ייצרו כאן כ-2 מיליון ליטרים של יין לבן מדי שנה" | דאגה מפני פגיעה בממצאים הארכיאולוגיים שערכם לא יסולא בפז, בשל הליכי פיתוח להרחבת תחומה של יבנה ע"י בניית 12,500 יחידות דיור חדשות במזרח העיר, בסמוך למיקום אתרי המורשת הארכיאולוגיים

קרא עוד »

לאחר עשרות שנות עוול משווע – פסיקה תקדימית: "מועסקים עם מוגבלות ב'מפעל מוגן' זכאים לזכויות כמו כל עובד"

המציאות עולה על כל דמיון רע ומסוייט: כאילו שזה לא היה אמור להיות עיקרון בסיסי אנושי – שכל בני האדם שווים – גם במקומות עבודה 'מוגנים' | רק עכשיו נזכר בית הדין הארצי לעבודה לקבוע לראשונה – אחרי עשרות שנים של אפלייה קשה ומייסרת – כי ב"מפעל מוגן" שבו מועסקים אנשים עם מוגבלות "בשיקום" מתקיימים יחסי עובד-מעביד, והעובדים בו זכאים לזכויות סוציאליות רגילות | עם זאת, העוול, כנהוג במדינת ישראל, לא תוקן רטרואקטיבית: התובע שקיבל 13.5 שקלים לשעה במשך 12 שנים לא יהיה זכאי לשכר מינימום בדיעבד – משום שלפי ביה"ד יש צורך בשינוי חקיקה | מדינת חלם מרושעת

קרא עוד »

חוק הנכים מתרחב: בשורה לילדים הנכים

הסכמות מרחיקות לכת להרחבת חוק תקצוב הנכים – תוספת של 900 מיליון שקלים [] פרי חודשים ארוכים של דיונים בהשתתפות יו"ר ועדת העבודה והרווחה של הכנסת – ח"כ אפרת רייטן-מרום, שרי האוצר והרווחה – ח״כ מאיר כהן ואביגדור ליברמן וצוותי משרדם, מנכ"ל המוסד לביטוח לאומי – מאיר שפיגלר וצוותו, יוזמי מאבק הנכים ומייסדי ארגון 'נכה לא חצי בן-אדם' – אלכס פרידמן וחנן טל, וארגוני נכים נוספים

קרא עוד »